Predajne Slnečnica: Kvačalova 49 a 26, 821 08 Bratislava
Tel: 02 555 66 711, 0948 323 224 Pon-Pia :9.00-19.00 Sob:9.00-12.30
Farebné mandle 250g SLOWLANDIA

Farebné mandle 250g SLOWLANDIA

Tento tovar už nie je na sklade s týmito parametrami, ale je k dispozícii s inými.

Cena

11,35 € s DPH

Cena bez DPH: 9,46 €

  • Dostupný

EAN: 8588005147866

Čistá váha: 250 g

Výrobca/Dovozca: SLOWLANDIA

Objed. číslo: 5893

energetická hodnota na 100g výrobku: 2569/618 KJ/KCAL

Tuk: 45,55 g

z toho nasýtené mastné kyseliny: 17,38 g

Sacharidy: 36,04 g

Z toho cukor: 30,57 g

Bielkoviny: 13,52 g

Vláknina: 4,52 g

Soľ: 0,33 g

Skladovanie: skladujte na suchom a tmavom mieste

Nakombinovali sme pre Vás mix najlepších, do chrumkava upražených mandlí obalených v troch druhoch čokolád – v ružovej, v slanom karameli a v bielej čokoláde s matchou. Táto kombinácia nieležne perfektne vypadá, ale každé jedno dražé má svoju špecifickú výraznú chuť.


Začnete napríklad mandľou v slanom karameli? Príjemná sladkosť karamelu, ktorá pripomína detstvo sa strieda s návalmi slanej chuti z rozpúšťajúcich sa kryštálikov soli. Slané strieda sladké. Nikdy tak necítite prílišnú sladkosť, chuťové poháriky sa Vám po každom súste akoby reštartujú a môžete začať znova vychutnávať. Chrumkavá textúra mandle strieda hladkú krémovú čokoládu. Tento produkt funguje na všetkých úrovniach. Jednoznačne zatiaľ naše najlepšie dražé tento rok. Vychutnávajte pomaly. Ak si myslíte o niektorom z produktov zo Slowlandie, že je návykový, tak nové Mandle v slanom karameli radšej ani nekupujte.


Ružová čokoláda bola obrovským hitom pred dvoma rokmi. Áno vieme, ale čo keď tak skvelo ladí s našimi mandľami? Tá farba je navyše úplne neodolateľná a do mixu “Veľkonočných čokoládových vajíčok” to proste patrí. Na ružovej čokoláde – Ruby mám rád tu zvláštnu novú ovocnú chuť. Je to niečo, čo Vám je povedomé, ale pritom to chutí akoby ste prvýkrát ochutnali nejaké nové exotické ovocie. Je to chuť po špeciálnej fermentácii novo vyšlachtenej odrody Ruby. Táto ovocná kyslosť pekne kontrastuje s pomerne sladkou bielou čokoládou, ktorou v podstate Ruby je. Celé by to bola už pomerne nuda. Avšak, keď sme minulý rok zmenili profil praženia našich mandlí, otvorili sa nám zrazu úplne nové obzory. V našich mandliach sme rozvinuli ich plný potenciál. Maillardova reakcia prebehla naplno a vystúpila sladkosť, pečená chuť, aróma a oleje ostali zatvorené vovnútri. Proste dokonalé mandle. Pôvodne sme ich chceli obaliť v Ruby kvôli farbe na Veľkú noc, priznávam. Avšak, keď som ochutnal tú kombináciu, tá zvláštna nová exotická chuť Ruby je v absolútnom kontraste s tou povedomou akoby “domácou” chuťou pečených orechov. A takéto kontrasty sú sexy.


 Zloženie: mandle, ružová čokoláda 48,8% (cukor, kakaové maslo, sušené odstredené mlieko, sušené mlieko, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitín, kyselina citrónová, vanilkový extrakt); karamelová čokoláda 35% (kakaové maslo, cukor, sušené mlieko, karamelizoaný cukor, sušené odstredené mlieko, emulgátor: sójový lecitín, soľ, prírodná aróma, vanilkový extrakt); biela čokoláda 35% (kakaové maslo, cukor, sušené mlieko, emulgátor: sójový lecitín, vanilkový extrakt); matcha, soľ.

 

Súvisiace produkty

Mandle v mliečnej čokoláde so škoricou 250g SLOWLANDIA

Mandle v mliečnej čokoláde so škoricou 250g SLOWLANDIA

Výrobca/Dovozca: SLOWLANDIA

Mandle v slanom karameli 250g

Mandle v slanom karameli 250g

Výrobca/Dovozca: SLOWLANDIA

Lieskovce v bielej čokoláde s malinami 200g

Lieskovce v bielej čokoláde s malinami 200g

Výrobca/Dovozca: SLOWLANDIA

Mandle údené 200g SLOWLANDIA

Výrobca/Dovozca: SLOWLANDIA

Nastavenia cookies