Predajne Slnečnica: Kvačalova 49 a 26, 821 08 Bratislava
Tel: 02 555 66 711, 0948 323 224 Pon-Pia :9.00-19.00 Sob:9.00-12.30
FORTE med + trúdie mlieko 200g

FORTE med + trúdie mlieko 200g

Tento tovar už nie je na sklade s týmito parametrami, ale je k dispozícii s inými.

Cena

9,75 € s DPH

Cena bez DPH: 8,13 €

  • Dostupný

Objed. číslo: 5837

Zloženie: 73% prírodného včelieho medu, 20% kvetového peľu (včelia obnôžka), 5% trúdieho mlieka (homogenát trúdích lariev), 2% koncentrovaného extraktu propolisu.

Popis: Prípravok je nasýtený nielen vitamínmi a stopovými prvkami, ktoré obsahuje kvetový peľ a flavonoidnými zlúčeninami propolisu, ale aj prírodnými hormónmi a fermentmi trúdieho mlieka, ktoré sa zložením veľmi podobá materskej kašičke, ale prevyšuje ju obsahom fermentov, hormónov - testosteroidov, najmä progesterónu.

Komponenty produktu stimulujú hormonálny a fermentatívny metabolizmus, obranné schopnosti organizmu, zlepšujú trávenie, činnosť žliaz s vnútornou sekréciou (pečeň, žlčník, pankreas, nadobličky), zvyšujú aktivitu spermií a vitálne funkcie vajíčka, normalizujú spermatogenézu a mesačné cykly u žien, podporujú tvorbu a fungovanie pohlavných hormónov, predlžujú a aktivujú sexuálny život v pokročilom veku, normalizujú činnosť nervového systému, zlepšujú krvný obeh v mozgu, obnovujú činnosť spojenú s tvorbou krvi, normalizujú krvný obraz, prejavujú tonizujúci účinok, posilňujú vitalitu a čulosť. Prípravok pozitívne pôsobí na činnosť celého organizmu, tonizuje, odstraňuje depresiu a stresy, zlepšuje celkový stav. Jeho užívanie je prospešné počas intenzívnych športových cvičení, mentálnej záťaže, pre osoby pracujúce v podmienkach psychickej a stresovej preťaženosti.

Potenciálni zákazníci: Ľudia trpiaci ochoreniami spôsobenými poruchami metabolizmu: cukrovkou, rachitídou, zaostávaním v raste a mentálnom vývoji (najmä u detí).

Mladé páry pokúšajúce sa o rodinný prírastok, ale i muži a ženy v staršom veku na zmiernenie prostatitídy či klimaktéria.

Ľudia s ochoreniami endokrinného systému, srdcovo-cievneho systému a tráviacej sústavy.

Ľudia trpiaci epilepsiou, bolesťami hlavy, migrénami, kŕčmi.

Spôsob užívania: Odporúča sa pomaly rozpustiť 1 čajovú lyžičku (3-4 g) prípravku v ústach, 1-2 krát denne 10-15 minút pred jedlom. Deťom do 12 rokov je potrebné dávku zmenšiť na polovicu až tretinu. Kúra môže trvať do 3 týždňov. Je možné ju opakovať po 1-2 týždňovej prestávke. Na preventívne účely sa preparát užíva raz denne.

Nastavenia cookies