Predajne Slnečnica: Kvačalova 49 a 26, 821 08 Bratislava
Tel: 02 555 66 711, 0948 323 224 Pon-Pia :9.00-19.00 Sob:9.00-12.30
Triphala 60vegkps Organic India

Triphala 60vegkps Organic India

Tento tovar už nie je na sklade s týmito parametrami, ale je k dispozícii s inými.

Cena

12,80 € s DPH

Cena bez DPH: 10,67 €

  • Dostupný

Výrobca/Dovozca: Organic India

Objed. číslo: 595-7

Triphala je veľmi účinná kombinácia troch sušených ovocných plodov Haritaki, Amalaki a Vibhitaki na vnútorné prečistenie či tiež regeneráciu organizmu.  Amalaki podporuje trávenie, pomáha udržiavať normálny stav črevných funkcii a prispieva k zdraviu tráviaceho traktu. Je bohatým zdrojom vitamínu C – obsahuje ho až 30-krát viac ako pomaranče. Haritaki a Vibhitaki napomáhajú optimálnej funkcii čriev a pravidelnému vylučovaniu. Spoločne harmonizujú celý organizmus, podporujú trávenie a navodzujú rovnováhu. Triphala tiež prečisťuje hrubé črevo, a tak lieči chronickú zápchu. Triphala sa v ajurvédskej medicína používa najmä na pozvoľnú a jemnú detoxikáciu organizmu,ktorej účelom je odstrániť odumreté bunky, tkanivo a toxíny, ktoré sa v organizme hromadia. Bunky sa obnovujú v priebehu celého nášho života, nové bunky nahrádzajú staré a odumierajúce. Detoxikáciou sa telo zbavuje jedovatých látok (toxínov). Triphalu je nutné užívať (pri odstraňovaní toxínov i pri prevencii) dlhodobo, najmenej 3 mesiace, pretože účinkuje postupne. 

Zloženie: Amalaki – Embelika lekárska (Phyllanthus emblica) plod 160 mg, Haritaki (Terminalia chebula) plod 160 mg, Vibhitaki (Terminalia belerica) plod 160 mg, kapsuly z rastlinnej celulózy.

Dávkovanie: 1 až 2 kapsule dvakrát denne. Ráno zapiť vodou a pred spaním zapiť pohárom mlieka či vody.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.Uchovávajte mimo dosah detí na chladnom a suchom mieste.Nevystavujte slnečnému žiareniu.

Krajina pôvodu: India

 

 

Nastavenia cookies